BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasInformacijos valdymas

2016-04-06

Pirmas kartas

Posted by linksmutis in Be temos

Šiandien atsibudau lygiai 7:00 ryto, kas yra keista, o dar keisčiau, tai jog pavyko šitai padaryti be žadintuvo. Kaip įprasta nusprendžiau pagulėti “dar 5 minutes”, kaip bebūtų neįtikėtina, bet gavosi lygiai 5 minutės. Tada pasiryžau lipti iš lovos. Atlikęs visus rytinius ritualus (dušas, apsirengimas, pusryčiai), išėjau pro duris į vėsoką laiptinę. Kaip ir kiekvieną rytą praėjau ant sienos išraižytą vardą “Darius”, tai žmogaus vardas, kuris prieš 15 metų, kai buvau dar 5 metų vaikas bent jau keletą kartų per savaitę pasityčiodavo, tikiuosi su noru sustiprinti mano charakterį.

Praėjau laiptinę ir 4 minutes kelio iki stotelės, oras buvo pavasariškas, laikrodis tuo metu rodė 7:56. Ilgai laukti nereikėjo, atvažiavo “7″ numeriu pažymėtas autobusas. Kuris mane nuvežė iki centro stotelės Šiaulių mieste. Jis buvo pustuštis, tikriausia dėl to, nes žmonės neturintys savo genų fonde vėlavimo geno jau į mokymo įstaigas ir darbus nuvyko laikrodžio mažajai rodyklei dar neprarėžus 8 valandos ryto.

Keletą minučių vėlavau į informacijos valdymo paskaitą Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Nustebau išvydęs auditoriją užsipildžiusę žavių grupės narių. Įprastai šios paskaitos būna kaip autobusai su vėluojančiais. Greičiausia taip nutiko, nes šiandien skolų grąžinimo diena. Dar prieš grąžinant skolas patiems sau, mums uždavė vieną užduotį. O ši užduotis skamba šitaip: “sukurkite savo tinklaraštį”.

Taigi, šiandien yra mano pirmas kartas, kai bandau sukurti savo blogą.

Patiko (0)

Rodyk draugamsLeave a reply